Zeitgard Anti-Age Cilt Bakım Ürünleri

LR'ın Zeitgard Anti -Age Cilt Bakım Ürünleri 30-40 yaş arasında oluşan kırışıkların önüne geçmek için kullanılan bir seri.

Zeitgard Serox Set

Zeitgard Serox Set

Zeitgard Beauty Diamonds Set

Zeitgard Beauty Diamonds Set

Zeitgard Nanogold Set

Zeitgard Nanogold Set

Zeitgard Platinum Set

Zeitgard Platinum Set

Zeitgard Powerlift

Zeitgard Powerlift

Hanımların büyük sıkıntılarından biridir kırışıklıklar. Genetik etkinin dışında yaşam şartları, yanlış beslenme, yanlış kozmetik ürünlerinin kullanılması, hava, güneş gibi pek çok faktör etkilidir.

Cildinizi erken yaşlanmasına sebep olan bir faktörlerden biri yanlış ve kalitesiz kozmetik ürünlerini kullanmak. Cildin havalanmasını engelleyen makyaj ürünleri derinin hava almasını engelleyerek, cildinizin erken yaşlanmasına neden olur. Kozmetik ürünlerini seçerken çok dikkatli olmak gerekir. Kırışıklıklardan kurtulacağım derken daha zor, sıkıntılı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Anti Aging ürünlerinin yararı nedir?

Anti Aging ürünleri çeşitli çevresel etkilerin sonucunda cildin zamanından önce yaşlanmasına engel olabilirler. İyi Anti Aging ürünleri cilde kalıcı bir şekilde nem ve besleyici gıda maddeleri sağlarlar ve böylelikle de cildiniz genç görünmekle birlikte daha da sıkı ve sağlıklı görünür.

LR Anti Aging ürünlerinin özelliği nedir?

LR kendi Anti Aging ürünlerini geliştirirken yenilikçi teknik ve etken madde kombinasyonları kullanmaktadır. Anti Aging ürünleri olgun cilde yoğun bir bakım uygular ve böylelikle cilde genç ve ferah bir ışıltı kazandırır.