Zeitgard 2 Anti Age System

Zeitgard 2 Anti Age System

ZEITGARD 2 cilt bakım cihazıyla yüzünüzü ütüleyin, 15 yaş genç görünün!

Acısız, ağrısız, iğnesiz ve ameliyatsız genç görünmenin yolu artık yüzünüzü ütülemekten geçiyor.Yaşımız ilerledikçe ciltte sarkmalar ve kırışıklıklar kaçınılmaz hale gelir. Oysa hep daha genç ve daha diri görünmek isteriz. Bu nedenle cildimize ameliyat, botox ya da bir takım cerrahi işlemler yaptırmak zorunda kalırız. Acısız, iğnesiz, ağrısız ve ameliyatsız gencecik bir cilde kavuşmak istiyorsanız ütüleme yöntemini sizin için alternatif bir tercih olabilir. Cilt ütüleme yöntemi ile cildinizin 15 yaş daha genç görünümü mümkün!

Cihazlı cilt bakım desteğine neden ihtiyaç duyulur?

Bu destek olmadan büyük etken madde molekülleri cildin üst tabakasını delip geçemez. Bu işlem, ürünlerin bu tabakaya nüfuz etmesini mümkün kılar. Bu bilgiler sayesinde profesyonel ve etkili bir uygulama için yenilikçi etken maddeler ve bakım ürünleriyle birlikte cihazlı bakım prosedürlerinin kombine edilmesinin ne denli önemli olduğunu daha iyi anlayacaksınız.

ZEITGARD 2 sayesinde cildimde ne tür düzelmeler olur?

Zeitgard 2’nin cilde nüfuz eden etken maddeleri ve özel teknolojisi sayesinde cilt daha dolgun, daha pürüzsüz ve daha taze görünür. Cilt, hacim ve esneklik kazanarak önemli ölçüde daha genç bir görünüme kavuşur.

Uygulamanın sonuçlarının kalıcı olması neyle bağlantılıdır?

Kalıcı sonuçlar genetik özellikler ve her kişinin yaşam tarzıyla bağlantılıdır. Daha az su içenlerin ciltleri dengesiz beslenir, hiç spor yapmayanlar, yetersiz bakım ürünü kullananlar veya hiç bakım ürünü kullanmayanlar ve düzenli şekilde doğrudan güneş ışınlarına veya solaryuma maruz kalanlar, mucize beklememelidir. Yani en kötü ihtimalle elde ettiğiniz sonuçların kalıcılığı birkaç günden ile bir haftaya kadar sürebilir.

Sonrasında her hafta düzenli şekilde uygulamaya devam etmeniz önerilir.

ZEITGARD 2 her cilt tipine uygun mudur?

Benzersiz sıcak / soğuk teknolojisiyle birlikte özel olarak geliştirdiğimiz yaşlanma karşıtı ürünler cilde daha derinlemesine nüfuz edebilir, Zeitgard 2 gösterişli ve güzel bir cilde sahip olmak isteyen, cildinin görünümünü sürekli olarak iyileştirmek isteyen herkesin cilt tipine uygundur. Tereddütte kaldığınızda veya dermatolojik olarak belirgin bir cilt tipine sahip değilseniz ve bazı dermatolojik belirtiler görüyorsanız, önceden uzman bir doktora danışmanız gerekir.

Her cilt birbirinden farklıdır, hangi cilt tipine sahip olduğumu nasıl bileceğim ve Zeitgard Anti-Age Sistemine göre ne kadar uygulama yapmam gerekir?

Bu uygulamada cilt tipiniz ikincil rol oynar. Uygulama sırasında ve zengin içerikli etken maddelerin kullanımında cildiniz “bu uygulama bana yeter” veya “daha fazlasına ihtiyacım var” sinyalleri verir. Cildiniz yeterince nemlendirildiğinde, dolgun ve doymuş olduğunu hissedersiniz. Bu şekilde çok fazla nemlendirme yapmak da kimseye zarar vermemiştir.

İlk etkiler ne sürede ortaya çıkar?

İlk kullanımın hemen ardından etkileri hissedersiniz. Her cilt durumuna göre görünür sonuçlar anında veya bir iki uygulama sonrasında ortaya çıkabilir.

ZEITGARD 2 kullanımının riskleri var mıdır?

Esas itibariyle şimdiye kadar uzun süredir kullanmış olduğunuz medikal ürünlerden yararlanılanın aksine daha güvenli bir tekniği vardır. Ürünler de dermatolojik olarak test edilmiştir. Yine de endişeleriniz olursa güvendiğiniz bir doktora danışın.

Bu uygulama tipinde yanık oluşması durumu var mıdır?

Hayır. Zeitgard 2’nin ısısı farklı düzeylerde ve düzenleme mekanizmasıyla kontrol edilir. Aşırı ısınma ve buna bağlı yanık oluşması riski en aza indirgenmiştir ve normal koşullarda beklenen bir durum değildir.

Uygulama cildimi kurutur mu?

Kesinlikle hayır, tam tersine. Özel teknolojisi ve geliştirilmiş etken maddelerin sağladığı imkân sayesinde Zeitgard Anti-Age ürünleri cildin derinlerine iletilir, cildin nem iletim özelliği geliştirilir. Cilt pürüzsüz ve parlak hale gelir.

ZEITGARD Anti-Age Ürünlerimizin ZEITGARD 2 ile birlikte uygulanması halinde ciltte tam olarak neler olur?

Zeitgard Anti-Age ürünler, içten dışarı etki prensibiyle işlev gösterdikleri epidermiste derinlemesine etki yaratır. Zeitgard 2’nin yarattığı ısılar cilde özgü etken madde ve yenileme mekanizmasını devreye sokar. Hücre metabolizması ve buna ek olarak mikro sirkülasyon düzenlenir. Titreşim, masaj yaparak termik uygulamaların etkilerini destekler ve verimli sonuçlar alınmasını sağlar.

Cilt üzerinde etki yaratmak için ZEITGARD 2 ile birlikte ZEITGARD Anti-Age Göz Serumunun hedefi nedir?

Zeitgard 2 teknolojisiyle Zeitgard Anti-Age göz serumunun kombinasyon halinde kullanılması sonucu şişlikler azalır ve hyalüron asidi ile cildin üst katmanına bakım yapılır. Ayrıca göz bölgesindeki hassas cilt nemlendirilir, ince çizgiler içten dışa doldurularak azaltılır. Serumumuz sağladığı hyalüron asidi ve nem sayesinde ciltte bir ağ gibi yayılarak cildin elastikiyetini ve esnekliğini artırır..

Zeitgard 2 Anti Age System ile zamanın bıraktığı izlere meydan okuyun.